هیراکو
هیراکو

شنبه 2 اسفند 1399

تعرفه صدور پروانه ساختمانی برای طرح اقدام ملی مسکن کاهش یافت

محسن صادقیان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با توجه به مصوبه شورای اسلامی شهر یزد در زمینه کاهش تعرفه صدور پروانه ساختمانی برای پروژه های طرح اقدام ملی مسکن از شورای اسلامی و شهرداری یزد تقدیر می کنیم.

وی افزود: برای موفقیت در طرح اقدام ملی مسکن همه دستگاه های اجرایی استان باید همکاری و هماهنگی را داشته باشند.

صادقیان عنوان کرد: در این شرایط سخت اقتصادی، همه باید برای خانه‌دار شدن مردم تلاش کنند و اگر قرار باشد یک دستگاه اجرایی عملکردش در طرح اقدام ملی مسکن به صورت سابق و زمانی باشد که در شرایط عادی برای ساخت مسکن مردم اقدام می کرده، این نشان می دهد که این مدیر شرایط را درک نمی کند و دغدغه خدمت به مردم را ندارد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد تاکید کرد: یکی از الزامات طرح اقدام ملی مسکن، صدور پروانه ساختمانی است که با درخواست شهرداری از شورای اسلامی شهر مبنی بر تخفیف تعرفه صدور پروانه ساختمانی و با موافقت اعضای شورا کمک شایسته ای به متقاضیان این طرح ملی خواهد شد.

محسن صادقیان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با توجه به مصوبه شورای اسلامی شهر یزد در زمینه کاهش تعرفه صدور پروانه ساختمانی برای پروژه های طرح اقدام ملی مسکن از شورای اسلامی و شهرداری یزد تقدیر می کنیم. وی افزود: برای موفقیت در طرح اقدام ملی مسکن همه دستگاه های اجرایی استان باید همکاری و هماهنگی را داشته باشند. صادقیان عنوان کرد: در این شرایط سخت اقتصادی، همه باید برای خانه‌دار شدن مردم تلاش کنند و اگر قرار باشد یک دستگاه اجرایی عملکردش در طرح اقدام ملی مسکن به صورت سابق و زمانی باشد که در شرایط عادی برای ساخت مسکن مردم اقدام می کرده، این نشان می دهد که این مدیر شرایط را درک نمی کند و دغدغه خدمت به مردم را ندارد. معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد تاکید کرد: یکی از الزامات طرح اقدام ملی مسکن، صدور پروانه ساختمانی است که با درخواست شهرداری از شورای اسلامی شهر مبنی بر تخفیف تعرفه صدور پروانه ساختمانی و با موافقت اعضای شورا کمک شایسته ای به متقاضیان این طرح ملی خواهد شد.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید