هیراکو
هیراکو

توضیحات آگهی

شرکت کاوشگران نصر بافق (سهامی خاص) به منظـور اجرای پروژه هـای عمرانی فعـالیت خـود را از سال 1388 شروع نموده و به‌عنوان یکی از شرکتهای زیرمجموعه هلدینگ جهاد نصر کرمان ثبت گردید.

از سال 1392 باتوجه به افزایش توان ماشین آلاتی و نیروی انسانی علاوه بر فعالیت های عمرانی ، در جهت بالا بردن حجم عملیات کاری و در آمدی فعالیت خود را در امر استخراج معادن آغاز، که در حال حاضر یکی از شرکت های پیشرو و مطرح در زمینه فعالیتهای معدنکاری کشور میباشد.

علاوه بر فعالیتهای مذکور شرکت ، در سال 1394 با ورود به پروژه های آبرسانی توانسته در جهت خدمت رسانی و توسعه مناطق محروم کشور به کمک عوامل اجرایی آمده و برگ درخشانی از خدمات خود بجای بگذارد.

در راستای انجام پروژه های معدنی ، عمرانی ، آبرسانی ، ساختمانی و … این شرکت با بکارگیری نیروهای انسانی متعهد و متخصص گامهای موثری در رفع بیکاری و اشتغال ایجاد نموده است.

این شرکت با محوریت استفاده حداکثری از تجربیات موفق، مدیریت جامع و ایجاد حس اطمینان در کارفرمایان توانسته است : رتبه اول در کاوشهای زمینی و راه وترابری ، رتبه سوم آب ، پنج ساختمان و ابنیه و پنج صنعت و معدن را کسب نماید .در حال حاضر اصلی ترین زمینه کاری این شرکت انجام فعالیتهای معدنی و معدن کاری میباشد. بطوری که در این زمینه سالیانه بیش از 25میلیون مترمکعب عملیات استخراج و باطله برداری انجام داده و در سه معدن بزرگ و مطرح سنگ آهن کشورحضوری چشم گیر و فعال دارد. همچنین این شرکت توانسته است بعنوان بازویی قدرتمند و قابل اتکا برای کارفرمایان و صاحبان مشاغل بخصوص شرکت های سنگ آهن مرکزی ایران ، شرکت گهرزمین سیرجان ، شرکت توسعه فن آوری صنایع و معادن ماهان سیرجان ، شرکت های آب و فاضلاب روستائی، و شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران عمل نماید….

شرکت کاوشگران نصر بافق متشکل از کارکنان پرتلاشی است، که توانمندی های ویژه از جمله جسارت و صداقت خود را در عرصه‌های مختلف کار و تلاش به اثبات رسانیده‌اند. ماموریت اصلی ما مشارکت در ایجاد زیرساختهای مناسب جهت استفاده بیشتر و بهینه‌تر جامعه از منابع محدود می‌باشد. برای انجام این ماموریت بر فعالیت های معدنی و عمرانی در رشته های کاوش های زمینی، حمل و نقل، آب ، ابنیه و راهسازی تاکید داریم و از سرمایه گذاری و ایجاد کسب و کار در سایر رشته ها و فعالیت های سودآور نیز استقبال می کنیم. اولویت اول ما انجام ماموریت در داخل کشور ایران می‌باشد، هرچند برای استفاده از ظرفیت ها و کسب دانش فنی و تجارب جدید به بازارهای جهانی هم وارد خواهیم شد. ما همواره سودآوری و بقاء خود را در گرو توجه ویژه به موارد ذیل می‌دانیم:

• تلاش بی‌وقفه، صداقت، جسارت و همت بلند مدیران و کارکنان

• خواسته ها و نیازهای مشتریان (کارفرمایان) از جمله قیمت مناسب، کیفیت مطلوب و رعایت برنامه زمانبندی در انجام قراردادها

• ارتقاء و بهبود مستمر توانمندی ها و انگیزه‌های کارکنان و مدیران

• حفظ و ارتقای رضایتمندی سهامداران

• انجام مسئولیت های اجتماعی در حد توان

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “شرکت کاوشگران نصر بافق”