هیراکو
هیراکو

درباره هیراکو :

به عنوان عضوی از جامعه پیمانکاران ایران می دانیم که همیشه جهت شروع پروژه های عمرانی نیاز به اطلاعات تأمین کنندگان و نیروهای متخصص در زمینه موردنظر در محل اجرا وجود داشته است. از سویی دیگر پس از تکمیل پروژه، مصالح و یا برخی از اجناس بصورت بلااستفاده یا مستعمل در کارگاه باقی می مانند که نیاز به نگهداری داشته و ممکن است در پروژه های آینده مورد استفاده قرار نگیرند.

چه بسیار شرکتهای پیمانکاری که ماشین آلات و تجهیزات فراوانی داشته که در زمانهای بیکاری بصورت سربار بوده و هزینه های گوناگونی دارند (از جمله نگهداری ، یا حقوق و دستمزد). این شرکتها مایلند تا هم خود از سرمایه های موجودشان درآمدی کسب نموده و از این طریق هزینه های سربارشان را جبران نمایند و هم دیگران بتوانند منابع موردنیاز خود را راحت تر، سریع تر و حتی مناسب تر در دسترس داشته باشند. این ظرفیتها می تواند شامل ماشین آلات، تجهیزات و ابزارآلات، مصالح (نو و مستعمل) منابع انسانی متخصص، املاک (اداری،انبار، و …) رتبه پیمانکاری و موارد مشابه باشد.

لذا بر آن شدیم تا زمینه ای را فراهم کنیم که بتواند پاسخگوی نیازهای پیمانکاران در جهت دسترسی به منابع موردنیازشان باشد. این بستر تحت سایت Hiraco که مخفف Help Iranian Contractor یا کمک به پیمانکار ایرانی می باشد در اختیار فعالان در زمینه پیمانکاری و ساخت و ساز و کلیه کاربران مرتبط می باشد.

امید داریم تا به عنوان عضوی از جامعه بزرگ پیمانکاران ایرانی بتوانیم گامی هرچند کوچک در جهت راهنمایی و اشتراک گذاشتن تجارب و سرمایه های شما و کمک به پیمانکاران ایرانی برداشته باشیم.